Niepowtarzalna, inspirująca, wzruszająca − taka była... taka jest Agnieszka Osiecka! Wspominaliśmy ją w bibliotece miejskiej

 (link otworzy duże zdjęcie)
Małgośka, Na całych jeziorach ty, Niech żyje bal, Uciekaj, moje serce − te i wiele innych hitów do słów Agnieszki Osieckiej usłyszeliśmy w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Węgorzewie. 

Piątkowy wieczór (10 marca) wypełniły wspomnienia,  poezja i muzyka. Wzruszające, momentami zabawne, zaskakujące, ale głównie głęboko poruszające meandry życia artystycznego, osobistego Agnieszki Osieckiej przeplatały się z cudownymi wykonaniami piosenek do jej słów. Konwencja spotkania swoista opowieść o poetce nakazała publiczności nie klaskać. Mimo obowiązkowej ciszy zachwyt nastrojem, aktorskim i wokalnym talentem występujących dał się słyszeć. 

Naszym bibliotekarkom i czytelnikom dziękujemy za to spotkanie  i prosimy o więcej!  

Organizator: Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Węgorzewie

Przypominamy, że do końca marca trwa konkurs: Na kartkach papieru Ty..., na falach radiowych Ty... . Aby wziąć w nim udział, należy rozwiązać krzyżówkę dostępną w siedzibie biblioteki (ul. Żeromskiego 2 w Węgorzewie), w filiach w Węgielsztynie, Perłach i Radziejach oraz bibliotekach gminnych w Pozezdrzu i Budrach. Zapraszamy do końca miesiąca. Do wygrania książki Osieckiej!

(as/BP)
Fot. Anna Styrańczak (BP/UM)

Opublikowano: 12 marca 2017 17:26

Kategoria: Aktualności

Filmy:

Powiązane wiadomości:

Wyświetleń: 767

Wszelkie prawa zastrzeżone © Urząd Miejski w Węgorzewie

Realizacja: IDcom-web.pl