Naturalnie Mazury Music&More 2017: Luxtorpeda, T.Love, Organek w Węgorzewie! Bilety w sprzedaży, nabór do konkursu trwa

 (link otworzy duże zdjęcie)
Program tegorocznej edycji festiwalu rockowego Naturalnie Mazury Music&More powoli się zapełnia. Luxtorpeda, T.Love, Organek − to pierwsze trzy zespoły, które zapowiedziały udział w imprezie. Bilety na rockowisko już są w sprzedaży.

Pierwszą potwierdzoną grupą, która wystąpi na Naturalnie Mazury, jest Luxtorpeda (zdj. u góry). Zespół powstał w 2010 r. z inicjatywy gitarzysty i wokalisty Roberta Friedricha, znanego z zespołów: Acid Drinkers, Arka Noego, Kazik na Żywo i 2Tm2,3. Muzyk do współpracy zaprosił związanych z zespołem 2Tm2,3 gitarzystę Roberta Drężka i basistę Krzysztofa Kmiecika oraz ówczesnego perkusistę Turbo i zespołu Armia Tomasza Krzyżaniaka. W 2011 roku w trakcie nagrywania albumu skład uzupełnił wokalista Przemysław „Hans” Frencel, raper znany z duetu Pięć Dwa. W dorobku cztery albumy studyjne: Luxtorpeda (2011), Robaki (2012), A morał tej… (2014) i Mywaswynas (2016).

T.Love – początki zespołu (1982 r., Częstochowa), to punk rock, z upływem czasu grupa sięgnęła po reggae, rock and roll, pop rock. Większość ich albumów ma status złotych płyt, a składankowy Love, Love, Love - The Very Bes T.Love w roku 2012 uzyskał status platynowej płyty. W Węgorzewie zespół zaprezentuje swoje przeboje, nie zabraknie też nowości z ostatniej płyty, której premiera miała miejsce w końcu 2016 r.

Zespół Organek powołał do życia w 2013 roku wokalista i gitarzysta Tomasz Organek, znany z występów w zespole SOFA. Muzyk zaprosił do współpracy kolegów z macierzystej formacji: basistę Adama Staszewskiego oraz perkusistę Roberta Markiewicza. Ich debiutancki album Głupi ukazał się w 2014 r. nakładem wytwórni muzycznej Mystic Production. W nagraniach sesyjnie wziął udział klawiszowiec Tomasz Lewandowski, później oficjalny członek zespołu. Przebój Mississipi w ogniu z drugiego krążka Czarna Madonna w ścisłej czołówce Listy Przebojów Programu 3. pozostaje od kilku tygodni.

Festiwal Naturalnie Mazury Music & More odbędzie się 7-9 lipca. Jedną z najważniejszych części rockowiska jest konkurs dla młodych zespołów – jeszcze tylko do 31 marca zespoły mogą nadsyłać zgłoszenia na adres organizatora.
Tytularnym współorganizatorem festiwalu jest Fundacja dla Transplantacji. Hasło wydarzenia: Zostawiam Serce na Ziemi... Zostawiam serce na Mazurach łączy idee transplantologii z promocją Krainy Wielkich Jezior Mazurskich.

 

Organizator Festiwalu Naturalnie Mazury Music&More Węgorzewo 2017: Fundacja Zatrzymać Czas

www.NaturalnieMazury.com

https://www.facebook.com/naturalniemazury 

Dofinansowanie: Gmina WęgorzewoWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie 

 


str_6_rockowisko_logo.jpg

Biuro organizacyjne:

ul. Gen. J. Bema 7, 11-600 Węgorzewo
wegorzewo@NaturalnieMazury.com
tel.: 261 337 191

 

Tu kupisz bilety online:

 

(as/BP)
Fot. Materiały prasowe organizatora FNMM&M

Opublikowano: 13 marca 2017 13:28

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Powiązane wiadomości:

Wyświetleń: 3146

Wszelkie prawa zastrzeżone © Urząd Miejski w Węgorzewie

Realizacja: IDcom-web.pl