Gala dla Transplantacji z festiwalowymi akcentami. Węgorzewo w Konstancinie-Jeziornej

 (link otworzy duże zdjęcie)

W Konstancińskim Domu Kultury 10 marca odbyła się kolejna Gala dla Transplantacji, organizowana przez Fundację dla Transplantacji (partner organizatora Festiwalu Naturalnie Mazury Music & More Węgorzewo 2017).

Celem wydarzenia było wskazanie, jak ważnym społecznie tematem jest idea transplantologii. Zaproszeni goście ze środowiska medycznego poruszyli problemy, jakie napotykają na co dzień. Prezes fundacji, dr Zygmunt Kaliciński, członek, założyciel i siła napędowa zespołu rockowego H.L.A., mówił o różnych sposobach promocji tej idei. Jeden z nich to występy artystów, którzy identyfikują się z celami fundacji, czy też obecność tej organizacji na imprezach muzycznych.

Podczas gali o Festiwalu Naturalnie Mazury Music& More opowiedział Dominik Szary (dyrektor festiwalu), Węgorzewo jako miasto festiwalowe promował burmistrz Krzysztof Piwowarczyk (wraz z nim w Konstancicie obecni byli też: przewodniczący Rady Miejskiej w Węgorzewie Tomasz Wierzchowski oraz Aleksander Iwaniuk, kierownik Klubu 11. Mazurskiego Pułku Artylerii, prezes WSSK Węgorapa). W programie spotkania znalazł się też występ dwu zespołów, które zobaczymy na Naturalnie Mazury. Do Węgorzewa zapraszał gospodarz gali, zespół H.L.A. i Organek. Galę prowadził Tomasz Kammel.
(as/BP, informacja Aleksandra Iwaniuka/Klub 11. MPA)
Na zdjęciu u góry: muzyk Tomasz Organek i burmistrz Węgorzewa Krzysztof Piwowarczyk
Fot. Materiały Klubu 11. MPA w Węgorzewie

Opublikowano: 13 marca 2017 15:59

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Powiązane wiadomości:

Wyświetleń: 716

Wszelkie prawa zastrzeżone © Urząd Miejski w Węgorzewie

Realizacja: IDcom-web.pl