Naturalnie Mazury Music&More 2017: zgłoszenia do konkursu do 31 marca. Farben Lehre i Kasia Kowalska na liście gwiazd

 (link otworzy duże zdjęcie)

Kolejne gwiazdy pojawiają się w programie Festiwalu Naturalnie Mazury Music&More 2017 (7-9 lipca). Obok zespołów Luxtorpeda, T.Love i Organek wystąpią też: grupa Farben Lehre oraz Kasia Kowalska!

Płocki zespół Farben Lehre już od trzech dekad muzycznie komentuje otaczającą nas rzeczywistość. Punkowe granie i niebanalne teksty. Wokalista Wojtek Wojda jest w trakcie pisania nowych utworów i liczymy, że na węgorzewskiej scenie usłyszymy świeże kawałki! Kultowych Spodni z GS-u i Matury też nie może zabraknąć!

Kasia Kowalska muzyczną karierę rozpoczęła od debiutanckiego albumu Gemini wydanego w 1994 r. (potrójna platyna!), z którego pochodzą przeboje Jak rzecz czy Oto ja. Jej kolejne płyty to kolejne „platynowe” sukcesy: Koncert inaczej (1995), Czekając na… (1996) Pełna obaw (1998). W latach 2000-2008 ukazały się jeszcze albumy 5, Antidotum, Samotna w wielkim mieście, Antepenultimate, które zdobywały serca słuchaczy i uznanie krytyków, i jak poprzednie, zdobyły status platyny. Rok 2010 przyniósł bardzo dobrze przyjęty zarówno przez fanów, jak i krytykę album z utworami Grzegorza Ciechowskiego Moja Krew. Kasia ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród, w tym Fryderyki, Superjedynki i MTV European Music Awards. 

Przypominamy, że Festiwal Naturalnie Mazury Music&More to przede wszystkim konkurs dla młodych zespołów – do 31 marca chętne zespoły mają czas na nadsyłanie zgłoszeń (na adres organizatora)! W tym roku w ramach FNMMM odbędzie się konkurs Wojskowych Zespołów Rockowych.

Regulamin konkursu: http://naturalniemazury.com/regulamin-konkursu-grand-prix-2017/

 

Organizator Festiwalu Naturalnie Mazury Music&More Węgorzewo 2017: Fundacja Zatrzymać Czas

www.NaturalnieMazury.com

https://www.facebook.com/naturalniemazury 

Dofinansowanie: Gmina WęgorzewoWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie 

Tytularnym współorganizatorem festiwalu jest Fundacja dla Transplantacji. Hasło wydarzenia: Zostawiam Serce na Ziemi... Zostawiam serce na Mazurach łączy idee transplantologii z promocją Krainy Wielkich Jezior Mazurskich


str_6_rockowisko_logo.jpg

Biuro organizacyjne:

ul. Gen. J. Bema 7, 11-600 Węgorzewo
wegorzewo@NaturalnieMazury.com
tel.: 261 337 191

 

Tu kupisz bilety online:

 

(as/BP)
Fot. Foto: PAP/Marcin Kmiecinski/http://www.polskieradio.pl/10/3957/Artykul/1639637,Nowa-plyta-Kasi-Kowalskiej-Jak-brzmi-pustynny-rock

Opublikowano: 17 marca 2017 08:55

Kategoria: Aktualności

Powiązane wiadomości:

Wyświetleń: 533

Wszelkie prawa zastrzeżone © Urząd Miejski w Węgorzewie

Realizacja: IDcom-web.pl