Węgorzewska Karta Dużej Rodziny – im więcej nas, tym lepiej!

 (link otworzy duże zdjęcie)
Węgorzewska Karta Dużej Rodziny już wkrótce w obiegu, pierwsze zgłoszenia chętnych do wprowadzenia karty wpłynęły. Zachęcamy wszystkich przedsębiorców: dołączajcie do grona przyjaciół rodzin wielodzietnych!

W Polsce już działa Karta Dużej Rodziny. Czemu służy? To system zniżek i dodatkowych uprawnień dla rodzin z co najmniej trojgiem dzieci (bez względu na dochody). Posiadacze karty mniej płacą w instytucjach kultury, ośrodkach rekreacyjnych, w sklepach i punktach usługowych na terenie całego kraju. Tańsze jedzenie, kosmetyki, odzież, książki, zabawki, paliwo – słowem, tańsze życie codzienne.

Wprowadzenie Węgorzewskiej Karty Dużej Rodziny umożliwi mieszkańcom gminy Węgorzewo tańsze korzystanie z oferty lokalnych instytucji oraz przedsiębiorstw, które włączając się do programu zaoferują zniżki rodzinom wielodzietnym z terenu naszej gminy.

Udział w programie to korzyść w dwie strony: zyskują nie tylko korzystający z uprawnień, ale również ci, którzy je oferują. Odpowiedzialność społeczna, realna pomoc rodzinom wielodzietnym, zaufanie i zadowolenie klientów, prestiż – to wartości, które zawsze są w cenie.

Przedsiębiorco, jesteś zainteresowany? Wypełnij deklarację przystąpienia do Węgorzewskiej Karty Dużej Rodziny (do pobrania w załączniku poniżej), wskaż rodzaj oferowanych uprawnień (czy wysokości zniżki) i złóż ją w punkcie obsługi klienta w urzędzie miejskim w Węgorzewie (przy ul. Zamkowej 3, na parterze)

Rodziny karty otrzymują w Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej (Karta Dużej Rodziny jest jednocześnie Węgorzewską Kartą Dużej Rodziny), w Węgorzewie wydano ich już ponad 570

(as/BP)

 

Opublikowano: 07 maja 2017 19:49

Kategoria: Aktualności

Załączniki:

WKDR - deklaracja [263.54 KB]

Powiązane wiadomości:

Wyświetleń: 1218

Wszelkie prawa zastrzeżone © Urząd Miejski w Węgorzewie

Realizacja: IDcom-web.pl