Militarne pamiątki w Twoim obiektywie. Przypominamy: termin nadsyłania prac mija 29 września

 (link otworzy duże zdjęcie)
Przypominamy, że 29 września mija termin nadsyłania prac do konkursu Obiekty pomilitarne Warmii i Mazur w obiektywie (o konkursie na tej stronie pisaliśmy już w maju, informację publikowaliśmy także na łamach Gazety Węgorzewskiej).

Wracając do założeń przedsięwzięcia: fotografie powinny przedstawiać wyłącznie obiekty zlokalizowane na warmińsko-mazurskim odcinku Szlaku Frontu Wschodniego I Wojny Światowej oraz na Szlaku Fortyfikacji Mazurskich.

Konkurs adresowany jest do osób zajmujących się fotografią profesjonalnie lub amatorsko, a ocenie podlegać będzie m.in. kreatywne i oryginalne podejście do tematu. Jeden uczestnik może zgłosić jeden zestaw pięciu fotografii. Pracę należy złożyć wyłącznie w formie cyfrowej, zapisaną w formacie JPG na płycie CD/DVD lub pendrive (dłuższy bok każdego zdjęcia nie mniejszy niż 4000 pikseli). Nie zapomnijcie o podpisaniu imieniem i nazwiskiem autora płyty lub pendrive'a! Fotografie mogą być poddane obróbce cyfrowej. Wszelkie inne zmiany, w tym zwiększenie rozdzielczości oraz fotomontaż są niedopuszczalne. Uwaga! Na zdjęciach nie mogą być widoczne postacie, daty wykonania, znaki wodne, podpisy.  

Na zachętę dodajmy, że pula nagród pieniężnych wynosi 2,5 tys. zł brutto, z czego zwycięzca zgarnie brutto 1500 zł!

Prace należy przesłać do 29 września na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie – Departament Turystyki, ul. Emilii Plater 1, 10-562 Olsztyn, z dopiskiem: Konkurs - Obiekty pomilitarne Warmii i Mazur w obiektywie

Regulamin, karty zgłoszenia do pobrania: http://www.warmia.mazury.pl/turystyka-i-promocja/konkurs-fotograficzny-o-turystyce

Organizator konkursu: Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

(as/BP)

Opublikowano: 12 września 2017 16:33

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 905

Wszelkie prawa zastrzeżone © Urząd Miejski w Węgorzewie

Realizacja: IDcom-web.pl