CWKS Vęgoria Węgorzewo − KS Śniardwy Orzysz: "jajo do jaja"

(link otworzy duże zdjęcie)
Bezbramkowym remisem zakończył się mecz CWKS Vęgoria Węgorzewo − KS Śniardwy Orzysz 25. kolejki ligi okręgowej.

Spotkanie 13 maja odbyło się na węgorzewskim stadionie. Trójkolorowi pokazali kibicom, jak piękne akcje potrafią przeprowadzać (i to natychmiast po rozpoczęciu gry). Szkoda tylko, że bezskuteczne.

2 minuta: groźna akcja Vęgorii! Rzut rożny, ale obronną ręką z całej sytuacji wychodzi bramkarz gości − czytaliśmy w raporcie meczowym na  internetowej stronie Vegorii. I kilka kolejnych wpisów: 10 minuta: świetna gra Rafała Raińskiego na prawym skrzydle i dobre dośrodkowanie, ale nikt nie zamykał akcji. 27 minuta: Szymek Walaszczyk przejmuje piłkę na prawej stronie, schodzi do narożnika, ogrywa obrońce i dośrodkowuje na pole karne, ale piłkę złapał bramkarz gości. 48 minuta: Rafał Raiński dośrodkowuje z rzutu rożnego wprost na głowę Pawła Brandta, ale ten uderza niecelnie. 70 minuta: "Malina" dośrodkował w pole karna, a Bartek Babicz z najbliższej odległości nie trafia w bramkę. Nadal 0-0.

Zainteresowanych zapraszamy też na fanpage Vęgorii nab Facebooku, gdzie mecze relacjonowane są co tydzień: CWKS Vęgoria Węgorzewo

Kolejny ligowy mecz − wyjazdowy: DKS Dobre Miasto  CWKS Vęgoria Węgorzewo (sobota, 20 maja). 27 maja znowu zapraszamy na stadion przy Turystycznej, Trójkolorowi zmierzą się z Pisą Barczewo