Bike Tour Węgorzewo: rusz w trasę, wygraj voucher w Pięknym Brzegu lub lot spadochronem. Rejestracja zawodników trwa!

 (link otworzy duże zdjęcie)
Bike Tour Węgorzewo czyli czwarty etap Mazury MTB − to już 20 maja! Przypominamy: rowerzystów czekają trzy dystanse: maraton (64 km); półmaraton (32 km) i hobby (16 km), najmłodsi będą rywalizować w Mini Race. My, kibice, spotkamy się w specjalnej strefie pełnej atrakcji nad Święcajtami w ośrodku Piękny Brzeg (dawny WDW).

Stawka? Podjęte wyzwanie i satysfakcja! A także: nagrody pieniężne dla pierwszej ósemki w maratonie (pula 2,5 tys. zł, pierwsza nagroda: 700 zł).

Pierwszy na mecie w półmaratonie mężczyzna i pierwsza kobieta otrzymają Puchar Prezesa Ośrodka Piękny Brzeg oraz vouchery na dwudniowy pobyt (dla dwu osób) w Pięknym Brzegu!

Na pierwszą kobietę i pierwszego mężczyznę na dystansie hobby czeka lot spadochronem za motorówką ufundowany przez Wake Up Mazury.

Na wszystkich na wodzie i lądzie czeka mnóstwo atrakcji, gry, zabawy, konkursy: stoisko fizjoterapeuty, do wylosowania rejs motorówką (dla całej rodziny!) lub lot spadochronem, prezentacja i nauka sportów wodnych, wspólne pieczenie pizzy, ognisko. A to dzięki Wake Up Mazury i Społeczności Otwarte Jeziora.

Do zobaczenia nad Święcajtami w sobotę!

Rejestracja zawodników: www.mazurymtb.pl/users/Users/login?redirect=%2Fzawody%2Frejestracja%2F11

Opłaty startowe: 60 zł − normalny koszt uczestnictwa w zawodach na dystansach maraton i półmaraton (płatny gotówką w biurze zawodów), 50 zł − ulgowy koszt uczestnictwa w zawodach maratonie i półmaratonie (wcześniejsza rejestracja on-line: www.mazurymtb.pl), 50 zł – koszt uczestnictwa w zawodach na dystansie hobby (rejestracja on-line na www.mazurymtb.pl i w biurze zawodów), 20 zł – normalny koszt uczestnictwa w Mini Race (dzieci)

Więcej w regulaminie: www.mazurymtb.pl/p/regulamin 

Strona Mazury MTB: www.mazurymtb.pl

Wydarzenie na Facebooku: www.facebook.com/events/300152400407597/

Organizator: Stowarzyszenie Luz Grupa w Mrągowie, współorganizatorzy: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Węgorzewie, Biuro Promocji gminy Węgorzewo

(as/BP)
Fot. RoobiShot Photography

wegorzewo_bbbbb.jpg

mini_race_aaa.jpg


Opublikowano: 18 maja 2017 14:15

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Powiązane wiadomości:

Wyświetleń: 573

Wszelkie prawa zastrzeżone © Urząd Miejski w Węgorzewie

Realizacja: IDcom-web.pl