Zdrowe i bezpieczne zabawy, bliski kontakt z rodzicami i przyjaciółmi, sport. To wciąga!

 (link otworzy duże zdjęcie)

CWKS Vęgoria: patologiom mówimy: nie! − festyn zorganizowany pod tym hasłem w słoneczne środowe popołudnie (14 czerwca) przyciągnął na stadion miejski tłum dzieci z rodzicami. W programie spotkania znalazły się gry i zabawy zespołowe, konkursy z nagrodami, mecz piłki nożnej rodzice vs dzieci, a także pogadanki (poprowadzone przez Marzannę Sekulak, terapeutkę ze Szpitala Psychiatrycznego SP ZOZ w Węgorzewie oraz psycholożkę Ingę Sztabińską z węgorzewskiej Poradni Psychologoczno-Pedagogicznej). Organizatorzy zasypali dzieci atrakcjami: od konkurencji prowadzonych przez dorosłych piłkarzy Vęgorii, przez widowiskowy pokaz sztuk walk w wykonaniu zawodników MMA Fight Clubu w Węgorzewie, po losowanie piłek. Festyn zakończyło wspólne grillowanie.  

 Było super! Konkurs żonglowania piłką, mecz... Lubimy takie zabawy, sport to nasza pasja! cieszyli się młodzi futboliści Mateusz Mnich, Czarek Jędrzejewski i Kacper Falicki.

Nie ma nic lepszego, niż czas spędzony z dziećmi w taki właśnie sposób. Świetna organizacja, rodzinna, ciepła atmosfera, a do tego wszytskiego pogoda jak na życzenie...! mówiły Honorata Lachowicz, mama Oskara i Aneta Siwek, mama Konrada i Oliwiera.  Dziękujemy i prosimy o więcej.

Będzie więcej to już zapowiada Tedeusz Ciborski, prezes CWKS Vęgoria:  Ten festyn zakończył rok szkolny i wiosenne ligi, ale kolejne takie spotkanie przed nami. Szykujemy je na jesień, w hali miejskiej. 


Organizator festynu: Cywilno-Wojskowy Klub Sportowy Vegoria Węgorzewo, współorganizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Węgorzewie

Wydarzenie dofinansowane przez gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Węgorzewie

(as/BP)
Fot. Anna Styrańczak (BP/UM)

Opublikowano: 16 czerwca 2017 10:25

Kategoria: Aktualności

CWKS Vęgoria: patologiom mówimy „nie!”

Wyświetleń: 521

Wszelkie prawa zastrzeżone © Urząd Miejski w Węgorzewie

Realizacja: IDcom-web.pl