Coraz więcej dobrych serc i... pieniędzy na rehabilitację Łukasza Filipka! Pomagamy − bo lubimy!

 (link otworzy duże zdjęcie)
Akcja charytatywna Pomagam bo Lubię trwa, tym razem z wolontariuszami z Węgorzewa spotkaliśmy się w Budrach na Dożynkach Powiatowych (10 września). Było, jak zwykle, na bogato! 

Przypomnijmy: węgorzewscy społecznicy (wśród nich także pracownicy węgorzewskiego Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej) działają od kilku lat − pod skromnym, ale skutecznym przewodnictwem dwojga węgorzewian, Ewy Roch i Piotra Habyka. Teraz wspierają 9-letniego Łukasza Filipka z Węgorzewa. Ich kram (pełen łakoci, zabawek, maskotek, rękodzieła) i przenośną kuchnię widzieliście na niejednym festynie, imprezie czy spotkaniu. Podczas samego tylko VI Czempionatu Koni Zimnokrwistych w Stulichach 16 lipca wolontariusze zgromadzili ponad 6700 zł!

W Budrach do puszki wpadło 1818,80 zł. Każda złotówka to krok dalej w rehabilitacji Łukasza chorego na rozszczep kręgosłupa.

Nie zdążyliście nic kupić? Nic straconego.

Datki z dopiskiem "darowizna dla Łukasza" 
można wpłacać na konto:

27 9348 0000 0009 6146 2000 0020

Mazurska Fundacja Edukacyjna Bonus Pastor, ul. Pionierów 4, 11-600 Węgorzewo
(as/BP)
W galerii poniżej na ostatnim zdjęciu: Arek Misiuk i jego mama Lidia Misiuk zasilają puszkę przeznaczoną dla Łukasza Filipka. Arkadiusz porusza się na wózku elektrycznym zakupionym ze środków akcji węgorzewian Pomagam bo Lubię
Fot. Anna Styrańczak (BP/UM), Ewa Roch

Opublikowano: 11 września 2017 16:17

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Powiązane wiadomości:

Wyświetleń: 296

Wszelkie prawa zastrzeżone © Urząd Miejski w Węgorzewie

Realizacja: IDcom-web.pl