Szlak Wielkich Jezior Mazurskich walczy o certyfikat przyznawany przez Polską Organizację Turystyczną. Głosujmy!

 (link otworzy duże zdjęcie)
Szlak Wielkich Jezior Mazurskich walczy o prestiżowy certyfikat przyznawany w ramach konkursu Polskiej Organizacji Turystycznej Na najlepszy produkt turystyczny. Laureatów wybiera nie tylko komisja, ale również internauci. I to właśnie w sieci odbywa się najbardziej emocjonujący etap konkursu. Głosowanie ruszyło 6 i potrwa do 19 listopada!

Konkurs składa się z dwóch etapów. Regionalne organizacje turystyczne dokonują oceny otrzymanych zgłoszeń, a następnie wskazują trzy produkty turystyczne z całego regionu do udziału w etapie ogólnopolskim, w tym jeden z nich do rankingu internetowego. Te kandydatury oceniane są przez komisję konkursową, dodatkowo trwa głosowanie internautów.

Zapowiada się zacięta walka. W szranki z mazurską wodą w internetowej części konkursu stanęło 15 największych atrakcji z całej Polski takich jak Kopalnia Guido, Wigierski Park Narodowy czy Muzeum Mydła i Historii Brudu. Zdobywcę certyfikatu internautów poznamy 23 listopada.

 

Oddaj głos:

www.polska.travel/pl/certyfikat-internautow2017

 

 

Szlak Wielkich Jezior Mazurskich to jeden z najbardziej rozpoznawalnych produktów turystycznych Warmii i Mazur. Każdy turysta kojarzy województwo warmińsko-mazurskie z wielką wodą. Nic dziwnego. Tak rozległego ciągu jezior, umożliwiającego uprawianie wszystkich rodzajów turystyki wodnej, a równocześnie tak urozmaiconego, nie ma w żadnym innym regionie Europy. Jest to obszar wyjątkowy zarówno w skali całego kraju, jak i kontynentu – niezwykle bogaty pod względem przyrodniczym, pełen historycznych zabytków. Długość szlaku w linii prostej wynosi 111 kilometrów

Szlak WJM do konkursu POT zgłosiła Lokalna Organizacja Turystyczna Ziemia Mrągowska

(as, źródło: www.it.mragowo.pl)
Na zdjęciu: doroczne regaty jachtowe Memoriał Braci Ejsmontów organizowane przez Klub Morski LOK w Węgorzewie. Mamry, wrzesień 2017 r.
Fot. Anna Styrańczak (BP/UM)

Opublikowano: 11 listopada 2017 06:31

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 708

Wszelkie prawa zastrzeżone © Urząd Miejski w Węgorzewie

Realizacja: IDcom-web.pl