Mikołajkowy weekend na wodzie, nad wodą i... pod wodą . Uwaga! Dołączamy do akcji Szlachetna Paczka!

 (link otworzy duże zdjęcie)
Przed nami trzecia edycja Mikołajek na Wodzie. Tym razem społecznicy z grupy Otwarte Jeziora zapraszają na dwa dni. Wspólnie nie tylko zadbamy o środowisko i nauczymy się zasad pierwszej pomocy, ale przede wszystkim będziemy się doskonale bawić!

2 grudnia (sobota) spotykamy się na parkingu przy śluzie w Węgorzewie o godz. 10.00. Nurkowie oraz ich pomocnicy w strojach mikołajów zadbają o czystość odcinka kanału w węgorzewie.

3 grudnia (niedziela) w Pięknym Brzegu o godz. 10.00 ruszy festyn rodzinny. Mikołajowie zaprezentują sporty wodne.

Cele akcji: integracja, edukacja (czyste środowisko, ratownictwo, zdrowy styl życia), zabawa mikołajkowa. Wstęp wolny!

Uwaga! Z ostatniej chwili: pomagamy Szlachetnej Paczce w przygotowaniu prezentów dla potrzebujących rodzin z naszej okolicy.
Zrodził się pomysł, aby przy okazji mikołajkowej akcji umilić święta tym, którzy mogą tylko marzyć o wystawnej kolacji czy pięknych prezentach. Otrzymaliśmy informację, że ubogie rodziny z naszej okolicy, do których dotarli wolontariusze Szlachetnej Paczki, potrzebują naszej pomocy.

Prosimy Was zatem o zabranie ze sobą na niedzielną akcję produktów, kt...órymi chcecie obdarować innych: stała żywność, środki czystości, chemia. Istnieje również możliwość przekazania używanych sprzętów gospodarstwa domowego (po uprzednim kontakcie z liderem Szlachetnej Paczki, Piotrem: 884 888 154). 

Czas goni, udostępniajcie!

Szczegółowo o Szlachetnej Paczce: http://wegorzewo.pl/wiadomosci/1/wiadomosc/124106/przed_nami_kolejna_edycja_akcji_szlachetna_paczka_dolacz_pomagaj

Więcej informacji: 661 846 395, FB: https://www.facebook.com/events/133639054007626/?active_tab=discussion


(as/BP)
Fot.Archiwum prywatne

Opublikowano: 29 listopada 2017 09:51

Kategoria: Aktualności

Powiązane wiadomości:

Wyświetleń: 435

Wszelkie prawa zastrzeżone © Urząd Miejski w Węgorzewie

Realizacja: IDcom-web.pl