Setki powtórek zanim ruch stanie się odruchem. Warto zacząć. Jeszcze można się zapisywać na kurs samoobrony dla kobiet

 (link otworzy duże zdjęcie)
Inauguracyjne zajęcia mają za sobą uczestniczki bezpłatnego kursu z zakresu samoobrony zorganizowanego przez 11. Mazurski Pułk Artylerii w Węgorzewie.

Od 2 grudnia do połowy kwietnia przyszłego roku węgorzewianki trenować będą pod okiem instruktorów z węgorzewskiego pułku. Na początek uwolnienie nadgarstka zaciśniętego przez napastnika jedną ręką lub oburącz, odepchnięcie atakującego przy zminimalizowanym nakładzie energii, kopnięcie czy uderzenie i szansa na ucieczkę. Przed dziewczynami setki powtórek zanim ruch stanie się odruchem. Warto zacząć.

Uwaga! Jeszcze do 8 grudnia można dołączyć! Wymóg? Skończone 18 lat, zaświadczenie lekarskie (od lekarza rodzinnego) o braku przeciwwskazań do udziału w praktycznych zajęciach walki wręcz oraz kopia aktualnego ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków.

Zapisy prowadzi Wojskowa Komenda Uzupełnień w Giżycku. Osoba do kontaktu: kpt. Michał Racinowski, tel.: 261 335 572, email: m.racinowski@ron.mil.pl Dodatkowe informacje można również uzyskać od szefa sekcji wychowania fizycznego i sportu 11. MPA mjra Wojciecha Adamowicza, tel.: 506 082 044

Organizator: 11. Mazurski Puł Artylerii im. gen. J. Bema w Węgorzewie
 

(as/BP)
Fot. Anna Styrańczak (BP/UM)

Opublikowano: 02 grudnia 2017 18:37

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 411

Wszelkie prawa zastrzeżone © Urząd Miejski w Węgorzewie

Realizacja: IDcom-web.pl