Osiem pucharów na zakończenie sezonu. Nie ma mocnych na młodych węgorzewskich karateków!

(link otworzy duże zdjęcie)
Węgorzewski Klub Karate Kyokushin zakończył sezon startów 2017 r. z ośmioma pucharami w Giżycku!

2 grudnia nasze dzielne dzieci walczyły w gronie ponad 230 zawodników podczas V Turnieju Karate ShinKyokushin o Puchar Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku. Węgorzewo wystawiło 9 reprezentantów. I miejsce w swojej kategorii zdobył Maksymilian Husar, srebro wywalczyli: Katarzyna Latosińska, Franciszek Wasiak i Michał Stankiewicz, na trzecim stopniu podium stanęli: Aleksander Jarka, Zuzanna Wiśniewska, Damian Kurpiewski i Karina Kuprewicz. Sukcesy jeszcze przed Radosławem Latosińskim, który tym razem przegrał w ćwierćfinale, ale zdobył cenne doświadczenie.

Młodym zawodnikom oraz ich trenerowi Krzysztofowi Kuprewiczowi serdenicznie gratulujemy!

(as/BP; wg informacji WKKK na Facebooku)

Opublikowano: 03 grudnia 2017 22:25

Kategoria: Aktualności