Święto sportów walki w Węgorzewie. Od viet vo dao i aikido do karate i MMA

 (link otworzy duże zdjęcie)
Za nami IV Węgorzewski Pokaz Sztuk Walk, wspaniałe widowisko, które 9 grudnia do hali miejskiej przyciągnęło tłumy wielbicieli wschodnich sportów. 

Zawodnicy i zawodniczki klubów z Węgorzewa, Giżycka, Kętrzyna, Ełku, Kruklanek, Pozezdrza pokazali klasę i godną pozazdroszczenia formę. I po raz kolejny udowodnili, że w świecie sportowej walki jest miejsce na szacunek, pokonywanie własnych słabości i kształtowanie osobowości od najmłodszych lat. Na macie widzieliśmy od kilkulatków po posiadaczy czarnych pasów.

Zgodnie z zapowiedzią zaprezentowali się zawodnicy: Węgorzewskiego Klubu Aikido, Węgorzewskiego Klubu Karate Kyokushin, klubu Kempo Full Contact Giżycko, Kętrzyńskiego Klubu Sportowego Taekwondo Tygrys, ełccy zawodnicy viet vo dao oraz fighterzy z MMA Fight Clubu Węgorzewo (CWKS Vęgoria Węgorzewo). 


Organizator wydarzenia: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Węgorzewie

Zdjęcia z pokazu na stronie OSiR-u: http://www.osir.wegorzewo.pl/#!1001701 

Pokaz występami uatrakcyjnił zespół Impuls z Węgorzewskiego Centrum Kultury

Przypominamy, że już wkrótce, 20 stycznia, gala MMA: Fight for Victory Węgorzewo 2018. Organizatorami wydarzenia są: CWKS Vęgoria; Ośrodek Sportu i Rekreacji w Węgorzewie. Więcej szczegółów na temat gali już wkrótce. Więcej: http://wegorzewo.pl/wiadomosci/1/wiadomosc/123887/fight_for_victory_wegorzewo_2018_zapraszamy_20_stycznia_do_hali_

Kluby sportowe w Węgorzewie: http://wegorzewo.pl/cms/19400/kluby_sportowe

 

(as/BP)
Fot. Anna Styrańczak (BP/UM)

Opublikowano: 09 grudnia 2017 21:38

Kategoria: Aktualności

IV Węgorzewski Pokaz Sztuk Walk

Filmy:

Powiązane wiadomości:

Wyświetleń: 967

Wszelkie prawa zastrzeżone © Urząd Miejski w Węgorzewie

Realizacja: IDcom-web.pl