Naturalnie Mazury Music & More Festiwal Węgorzewo 2018. Atramentowa... czyli Stanisława Celińska

 (link otworzy duże zdjęcie)
Na festiwalu Naturalnie Mazury Music & More Węgorzewo 2018 wystąpi Stanisława Celińska!

Aktorka ma na swoim koncie płytę w Złotej Kolekcji „Ptakom podobni” (2002), w 2009 r. z „Atramentową rumbą” wystąpiła podczas 46. KFPP w Opolu (muzyka Maciej Muraszko, słowa Marcin Sosnowski), brała udział w nagraniu albumu „Cudowny Świat” dla Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. Prof. Zbigniewa Religii, a w 2012 r. nagrała „Nową Warszawę” – album z utworami o Warszawie stworzony wspólnie z pianistą Bartłomiejem Wąsikiem i The Royal String Quartet.

Na „Atramentowej” Stanisława Celińska wciela się w swoją kolejną wspaniałą rolę – pieśniarki, która rozumie o czym śpiewa i wie jak zaczarować słuchacza wykorzystując pełną paletę barw i emocji. Niepowtarzalne teksty do kompozycji Macieja Muraszki napisali: Wojciech Młynarski, Dorota Czupkiewicz oraz Muniek Staszczyk i Marcin Sosnowski. Ciekawym akcentem jest wykonanie przez Celińską znanego przeboju zespołu Hey „Do rycerzy, do szlachty, do mieszczan” wraz z jego autorką – Katarzyną Nosowską. I jeszcze jedna warta uwagi aranżacja: "Wielka słota" wykonana z Muńkiem Staszczykiem.

W Węgorzewie Stanisława Celińska wystąpi 14 lipca 2018 r. Udział w najbliższej edycji festiwalu potwierdzili także: Dżem i Ania Rusowicz.

Naturalnie Mazury Music & More Festiwal odbędzie się 13-15 lipca 2018 roku. Najważniejszym elementem trzydniowego festiwalu jest Konkurs Grand Prix dla młodych kapel. Zgłoszenia (karta plus nagrania) do 31 marca 2018 r. można wysyłać na adres biura organizacyjnego. Opróćz nagrody głównej (w wysokości: 4 tys. zł) zostaną przyznane: nagroda publiczności (1 tys. zł), nagroda dziennikarzy (1 tys. zł) oraz nagroda specjalna (za najlepszą aranżację rockową utworu nawiązującego do 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości – 1,5 tys. zł). Równolegle z konkursem młodych kapel rozegrany zostanie Konkurs Wojskowych Zespołów Rockowych.

Regulaminy konkursów: http://naturalniemazury.com/category/zespoly-konkursowe/

 

Naturalnie Mazury Music & More Festiwal
Organizatorzy: ArtGreyFundacja Zatrzymać Czas, gmina Węgorzewo
biuro organizacyjne: ul. Gen. J. Bema 7, 11-600 Węgorzewo
tel.: 261 337 191; 603 405 036
e-mail: Wegorzewo@NaturalnieMazury.com
strona festiwalu: www.NaturalnieMazury.com
Facebook: www.facebook.com/naturalniemazury

(as/BP)
Fot. http://teatrsyrena.pl/spektakle/211/stanislawa-celinska-swiatecznie-br

Opublikowano: 30 grudnia 2017 20:29

Kategoria: Aktualności

Powiązane wiadomości:

Wyświetleń: 682

Wszelkie prawa zastrzeżone © Urząd Miejski w Węgorzewie

Realizacja: IDcom-web.pl