Co dalej po utracie pracy? Zapytaj w ZDZ. Dokształcaj się, podnoś kwalifikacje! Zdobądź dotację!

 (link otworzy duże zdjęcie)
Zakład Doskonalenia Zawodowego zachęca do udziału w trzeciej edycji programu Pomagamy zwalnianym. Kompleksowe wsparcie adaptacyjne

W ramach programu można korzystać ze szkoleń i zdobywać nowe umiejętności! Zapraszamy osoby (mieszkańców powiatu węgorzewskiego), które: są przewidziane do zwolnienia, zagrożone zwolnieniem z pracy lub w ostatnim półroczu zwolnione (z przyczyn dotyczących zakładu pracy).

Sprawdź szczegóły projektu Pomagamy zwalnianym na stronie ZSZ. Kliknij!

Chcesz nabyć nowe lub podnieść swoje kwalifikacje zawodowe? Zakład Doskonalenia Zawodowego w Węgorzewie ogłasza nabór do drugiej edycji projektu Nowe kwalifikacje – rozwój kompetencji i kwalifikacji osób dorosłych, w ramach którego chętni będą mogli wziąć udział w kursie zawodowym prowadzenia rachunkowości. Kurs jest bezpłatny, ilość miejsc ograniczona!

Więcej na temat projektu Nowe kwalifikacje... Kliknij!

Potrzebujesz dotacji na założenie własnej firmy? Zgłoś się do udziału w drugiej edycji projektu Dotacje na start – kompleksowe wsparcie w zakresie zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej. Na chętnych czekają spotkania z doradcami od biznesu, szkolenia grupowe i indywidualne (zdobędziesz wiedzę niezbędną do stworzenia biznesplanu i prowadzenia swojej firmy) oraz wsparcie finansowe: 23390 zł w ramach dotacji na założenie działalności gospodarczej lub wsparcie pomostowe. 

Dowiedz się więcej na temat dotacji na start. Kliknij! 

 

Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Węgorzewie
ul. B. Prusa 8, 11-600 Węgorzewo
tel./fax: 87 427 20 23
e-mail: wegorzewo@zdz.bialystok.pl  

 


(as/BP)

Opublikowano: 05 października 2017 06:02

Kategoria: Ogłoszenia

Zdjęcia:

Załączniki:

Plakat do pobrania [4.98 MB]

Ulotka do pobrania [3.2 MB]

Powiązane wiadomości:

Wyświetleń: 998

Wszelkie prawa zastrzeżone © Urząd Miejski w Węgorzewie

Realizacja: IDcom-web.pl