Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Spytkowie zaprasza na dni otwartych drzwi. Zobacz Terminatora w akcji

 (link otworzy duże zdjęcie)
Serdecznie zapraszamy wszystkich, którym leży na sercu ochrona naszego środowiska do udziału w IV edycji akcji Chronimy Mazury! Dni otwartych drzwi w ZUOK Spytkowo. Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Spytkowie przygotował dla zwiedzających wiele atrakcji. Start o godzinie 9.00.
19 maja (piątek)

W programie zwiedzanie elementów instalacji znajdujących się na terenie ZUOK. Warto się przekonać, że zakład jest nowoczesnym obiektem wyposażonym w najnowsze technologie z branży gospodarki odpadami, a jego infrastruktura jest bezpieczna dla środowiska. Najmłodsi będą mogli wziąć udział w warsztatach artystycznych i zobaczyć pracę "Terminatora" – specjalnego urządzenia do rozdrabniania odpadów wielkogabarytowych.

Dni otwartych drzwi mają nie tylko edukacyjny, ale również kulturalny wymiar. W galerii yakładu o godz. 14.00 odbędzie się wernisaż wystawy fotografii Małgorzaty Krajewskiej Mój intymny, mały świat.

20 maja (sobota)

W tym roku ZUOK jest współorganizatorem Ekologicznego Pikniku Rodzinnego (inicjatywa Stowarzyszenia Aktywne Spytkowo). W programie m.in.: gry i zabawy dla najmodszych, występ dzieci ze Szkoły Podstawowej w Spytkowie, rajd rowerowy, koncert zespołu Relax 74.

Program akcji Chronimy Mazury! Dni otwartych drzwi w ZUOK Spytkowo godzina po godzinie w załączniku.

 

Wydarzenie w Dni Otwartych Funduszy Europejskich, we współpracy z Ministerstwem Infrastruktury i Rozwoju oraz Urzędem Marszałkowskim Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie

Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych
Spytkowo 69, 11-500 Giżycko

tel.: 87 555 54 10
e-mail: biuro@zuokspytkowo.pl  

http://zuokspytkowo.pl/

 

(informacja prasowa ZUOK w Spytkowie)
Fot. Archiwum ZUOK w Spytkowie

Opublikowano: 15 maja 2017 15:38

Kategoria: Ogłoszenia

Załączniki:

Dni Otwartych Drzwi ZUOK w Spytkowie - program [345.16 KB]

Wyświetleń: 515

Wszelkie prawa zastrzeżone © Urząd Miejski w Węgorzewie

Realizacja: IDcom-web.pl