Oddaj zużyte komórki na "złom", wygraj bon wart tysiąc złotych do zrealizowania w sklepie RTV-AGD!

 (link otworzy duże zdjęcie)

Czy wiecie, że telefony komórkowe mają podwójną naturę? Z jednej strony zawierają cenne metale, np. złoto czy miedź, które warto odzyskiwać, z drugiej − są w nich szkodliwe metale ciężkie, które mogą wpływać niekorzystnie na nasze zdrowie i otaczającą nas przyrodę. Właśnie dlatego zużyte aparaty telefoniczne koniecznie należy przekazywać do recyklingu.

Zachęcamy do połączenia przyjemnego z pożytecznym! Zapraszamy do udziału w Mazurskim Festynie Ekologicznym Eko-Logika, podczas którego przeprowadzona zostanie zbiórka zużytych telefonów komórkowych. Do osoby, która dostarczy najwięcej zużytych „komórek”, trafi nagroda burmistrza Giżycka w postaci bonu o wartości 1000 zł do realizacji w jednym ze sklepów RTV-AGD!

Eko-Logika będzie zresztą obfitowała w różne nagrody. Rodzina, która zaprezentuje najciekawszą łajbę z odpadów, wygra weekend w hotelu St. Bruno; laureaci konkursu Rady na odpady otrzymają rowery i zabawki; zaś zwycięzca loterii recyklingowej otrzyma namiot turystyczny. Każdy uczestnik zbiórki telefonów otrzyma upominek.

Konkurs zorganizowany przez Mazurski Związek Międzygminny – Gospodarka Odpadami z siedzibą w Giżycku wspólnie z burmistrzem Giżycka w ramach IX Mazurskiego Festynu Ekologicznego Ekologika 2017 w Giżycku

Festyn odbędzie się 10 czerwca na plaży miejskiej w Giżycku. Początek: godz. 12.00

Więcej na stronie MZMGO: http://mzmgo.mazury.pl/

ulotka_ekologika_2017_a4.jpg

(informacja prasowa MZMGO)

Opublikowano: 08 czerwca 2017 11:51

Kategoria: Ogłoszenia

Zdjęcia:

Wyświetleń: 825

Wszelkie prawa zastrzeżone © Urząd Miejski w Węgorzewie

Realizacja: IDcom-web.pl