Mikroporady.pl − przesiębiorco, czytaj, pytaj, korzystaj!

 (link otworzy duże zdjęcie)

Mikroporady są czymś wyjątkowym. Są jak poradniki na półce każdego polskiego mikroprzedsiębiorcy. W świecie Internetu są małym zakamarkiem praktycznej wiedzy, w którym można znaleźć prawie wszystko o prowadzeniu małej firmy. Jest to miejsce, gdzie możesz zawsze zajrzeć, aby pomyśleć, dowiedzieć się i poprosić o wsparcie. Miejsce, w którym możesz dowolnie kreować swój mały biznes − czytamy na www.mikroporady.pl.

W portalu Mikroporady.pl Fundacja Akademia Liderów Innowacji i Przedsiębiorczości publikuje na bieżąco interpretacje nowelizowanych lub planowanych do nowelizacji aktów prawnych, analizuje przepisy pod kątem poszanowania interesów mikroprzedsiębiorców i wskazuje ewentualnych zagrożeń dla stabilności i rozwoju mikroprzedsiębiorczości.

Fundacja prowadzi e-punkt konsultacyjny, który udziela mikroprzedsiębiorcom bezpłatnych porad dotyczących realnych problemów, na jakie trafiają w swojej pracy. Co miesiąc zespół prawników i konsultantów analizuje i aktualizuje wszystkie treści pod kątem ich zgodności w stosunku do zmieniających się przepisów prawa.

Zapraszamy do Kącika Przedsiębiorcy. To miejsce, w którym lokalny mikroprzedsiębiorca bezpłatnie uzyska: pomocne informacje, porady, formularze, wzory umów, informacje prawne, linki do instytucji wspierających mikro-przedsiębiorców, a także uzyska bezpłatne porady, konsultacje (w zakresie rozpoczynania i prowadzenia działalności gospodarczej, etc.).

baner_mikroporady.jpg

Serwis Mikroporady.pl nie publikuje reklam ani ogłoszeń, a ze względu na istotną rolę, jaką spełnia dla rozwoju mikroprzedsiębiorczości w Polsce, uczestniczy w Światowym Programie Google Grants PRO

Fundacja Akademia Liderów Innowacji i Przedsiębiorczości prowadzi wyłącznie nieodpłatną działalność pożytku publicznego, a jej działalność jest finansowana wyłącznie z darowizn i w ramach tzw. mechanizmu 1% podatku

(as/BP)

Opublikowano: 30 lipca 2017 16:37

Kategoria: Ogłoszenia

Zdjęcia:

Wyświetleń: 362

Wszelkie prawa zastrzeżone © Urząd Miejski w Węgorzewie

Realizacja: IDcom-web.pl