Uwaga, kibice! Mecz ligi okręgowej seniorów Vęgorii z LKS Różnowo odbędzie się w Węgorzewie! Zapraszamy 10 września na stadion miejski

 (link otworzy duże zdjęcie)

Ważna wiadomość z ostatniej chwili dla kibiców: planowany na 9 września mecz ligi okręgowej CWKS Vęgoria Węgorzewo – LKS Różnowo odbędzie się w Węgorzewie! Zapraszamy w niedzielę, 10 września, na stadion miejski w Węgorzewie. Początek meczu: godz. 12.30. Wstęp wolny.

Zmiana w związku ze złym stanem boiska w Rożnowie po ostatnich opadach deszczu.

Organizator: Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej, współorganizator: OSiR Węgorzewo

Przypomnijmy: za seniorami CWKS-u Vęgoria pięć kolejek (nie sześć, jak napisaliśmy na łamach Gazety Węgorzewskiej, za pomyłkę przepraszamy) rozgrywek piątej ligi. Na koncie Trójkolorowi mają dwie porażki i trzy wygrane. Z 9 punktami zajmujemy szóste miejsce w tabeli.

12 sierpnia Vęgoria zagrała z MKS-em Szczytno (mecz zakończył się wygraną MKS-u 2:4), 16 sierpnia w Orzyszu – ze Śniardwami (1:0 dla nas), 19 sierpnia – z DKS Dobre Miasto (pokonaliśmy przeciwnika 2:1), 26 sierpnia – z Jurandem Barciany (ulegliśmy 1:2), ostatni mecz, 2 września na stadionie miejskim w Węgorzewie z KS-em Żagiel Piecki, przyniósł Trójkolorowym zwycięstwo (2:0).

Relacje na bieżąco, terminarz rozgrywek: www.vegoria.pl

(as/BP)

Opublikowano: 07 września 2017 16:09

Kategoria: Ogłoszenia

Wyświetleń: 285

Wszelkie prawa zastrzeżone © Urząd Miejski w Węgorzewie

Realizacja: IDcom-web.pl