Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, czyli jak konflikt przekuć na sukces. Warto się przeszkolić, CAS zaprasza

 (link otworzy duże zdjęcie)
Na bezpłatne szkolenie Zasady zaprasza Centrum Animacji Społecznej w Węgorzewie. Spotkanie adresowane jest do przedstawicieli organizacji pozarządowych, grup nieformalnych oraz aktywnych mieszkańców obszaru LGD9 i LGR, odbędzie się 29-30 września (piątek, sobota) w godz. 8.00-16.00 w biurze CAS w Węgorzewie (plac Wolności 1b).

Tytuł szkolenia: Trening kreatywnego rozwiązywania konfliktów. Spotkanie poprowadzi Jolanta Aleksandra Rodzewicz, dyrektorka Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Węgorzewie, nauczycielka dyplomowana z wieloletnią praktyką.

Formularze zgłoszeniowe (podpisane!) należy dostarczać do biura CAS osobiście lub pocztą elektrroniczną (skan). Formularz do pobrania w załączniku poniżej.

Uwaga! Przewiduje się udział jednej osoby z jednej organizacji pozarządowej. Liczba miejsc jest ograniczona – o zakwalifikowaniu się do udziału w szkoleniu będzie decydować opis dotychczasowej działalności społecznej, a w przypadku porównywalnego doświadczenia znaczenie będzie miała kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji oraz zgłoszenia:
Biuro Projektu CAS – kontynuacja
plac Wolności 1b, 11-600 Węgorzewo
tel.: 87 427 06 17
e-mail: biuro@caswegorzewo.pl
www.caswegorzewo.pl

Szkolenie organizowane jest w ramach projektu Centrum Animacji Społecznej – kontynuacja dofinansowane ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich

(wg informacji CAS)

Opublikowano: 18 września 2017 11:24

Kategoria: Ogłoszenia

Załączniki:

Formularz zgłoszeniowy do pobrania [342.64 KB]

Wyświetleń: 355

Wszelkie prawa zastrzeżone © Urząd Miejski w Węgorzewie

Realizacja: IDcom-web.pl