"Ostatni Pies" Władysława Pasikowskiego z planem filmowym na Mazurach. Opuszczony ośrodek wypoczynkowy pilnie poszukiwany!

 (link otworzy duże zdjęcie)

Trwają zdjęcia do filmu Ostatni Pies w reżyserii Władysława Pasikowskiego − i poszukiwania opuszczonego ośrodka wypoczynkowego, w którym ma zostać zrealizowana jedna z kluczowych scen. Firma Ent One Investment, która realizuje projekt zwraca się z prośbą o pomoc w znalezieniu obiektów.

Powinien być to aktualnie nieużytkowany, czasowo wyłączony, ale jednocześnie niezdewastowany budynek, hotel, motel lub ośrodek wypoczynkowy (najlepiej pochodzący z czasów PRL-u), umieszczony przy drodze, jednak z dala od innych zabudowań, najlepiej w lesie, co rozwiązałoby problem sąsiedztwa. Realizacja zdjęć obywać się będzie na podjeździe, przed budynkiem oraz we wnętrzach – w lobby hotelowym z recepcją, sali restauracyjnej, korytarzach.

W jednej z najważniejszych sekwencji filmu (w ośrodku) głównym bohaterom udaje się pokonać zwaśnione grupy przestępcze. Realizacja tych scen wiąże się bezpośrednio z wykorzystaniem efektów pirotechnicznych (dymy, wybuchy, strzały) oraz realizacją ewolucji kaskaderskich.

Przewidywany termin realizacji zdjęć: listopad 2017 r. (1-2 dni zdjęciowe oraz przygotowania scenograficzne).

Bierzemy pełną odpowiedzialność na naszą obecność na zaproponowanym terenie. Producent filmu posiada niezbędną do realizacji zdjęć polisę ubezpieczeniową w tym odpowiedzialności cywilnej − czytamy w piśmie Ent One Investment.

Propozycje ślijcie na adres: karolazielonka@gmail.com

Szczegółowe informacje w załączniku poniżej

(as/BP)

 

 

Opublikowano: 16 października 2017 15:52

Kategoria: Ogłoszenia

Załączniki:

Pismo Ent One Investment [203.2 KB]

Wyświetleń: 541

Wszelkie prawa zastrzeżone © Urząd Miejski w Węgorzewie

Realizacja: IDcom-web.pl