Turniej Młodzież Zapobiega Pożarom. Eliminacje 27 marca

 (link otworzy duże zdjęcie)
Oddział Powiatowy Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Węgorzewie zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej Młodzież Zapobiega Pożarom.

Cel turnieju: kształtowanie umiejętności w zakresie ochrony ludności, ekologii, ratownictwa i ochrony przeciwpożarowej. Turniej służy również popularyzowaniu wśród dzieci i młodzieży znajomości przepisów przeciwpożarowych, zasad postępowania na wypadek pożaru, praktycznych umiejętności posługiwania się podręcznym sprzętem gaśniczym, wiedzy na temat techniki pożarniczej, organizacji ochrony przeciwpożarowej oraz historii i tradycji ruchu strażackiego.

Węgorzewskie eliminacje powiatowe odbędą się 27 marca o godz. 12.00 w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Węgorzewie (ul. Sienkiewicza 10). Rozstrzygnięcie turnieju i wręczenie nagród w tym samym dniu.

Do eliminacji powiatowych przystępują trzyosobowe grupy uczniów wyłonionych w trakcie eliminacji szkolnych. Wypełnioną kartę uczestników składa opiekun grupy w dniu eliminacji powiatowych, bezpośrednio przed rozpoczęciem turnieju.

W eliminacjach wojewódzkich uczestniczyć będą zdobywcy pierwszych miejsc w swoich kategoriach wiekowych. 

Pomocne informacje na www.zosprp.pl

Szkoły zainteresowane konkursem proszone są o telefonicznie potwierdzenie uczestnictwa (lub emailem zwrotnym) do 20 marca. Dzwońcie pod numer: 87 427 54 56 (Urząd Miejski w Węgorzewie, Norbert Bejnarowicz) lub 87 427 75 00 (KP PSP w Węgorzewie).

Karty zgłoszeń, regulamin turnieju (ze zmianami!) w załącznikach do pobrania poniżej

(as/BP)
Fot. Internet

Opublikowano: 12 marca 2018 09:41

Kategoria: Ogłoszenia

Załączniki:

Regulamin OTWP [434.51 KB]

I GRUPA - Karty zgłoszeń do OTWP [356.17 KB]

II GRUPA - Karty zgłoszeń do OTWP [359.76 KB]

III GRUPA - Karty zgłoszeń do OTWP [358.69 KB]

Wyświetleń: 281

Wszelkie prawa zastrzeżone © Urząd Miejski w Węgorzewie

Realizacja: IDcom-web.pl