Naturalnie Mazury Music&More Węgorzewo 2017: kolejna edycja 7-9 lipca. Nabór zespołów konkursowych do końca marca

 (link otworzy duże zdjęcie)
Wieści z biura prasowego Fundacji Zatrzymać Czas: na dobre trwają prace organizacyjne nad przyszłoroczną edycją Naturalnie Mazury Music & More. Festiwal, tym razem w wersji trzydniowej, odbędzie się 7-9 lipca (piątek – niedziela).

W tej chwili prace organizatorów skupiają się na zbudowaniu trwałej podstawy organizacyjnej i finansowej festiwalu. (...) Co proponują organizatorzy nowego? Są nowe zapisy regulaminowe dla zespołów, utrzymano ograniczenia wiekowe, ale też i zrezygnowano z restrykcyjnego podejścia do języka angielskiego − czytamy w informacji biura.

Festiwal Mazury Music & More Węgorzewo 2017 odbędzie się na terenie węgorzewskiej jednostki wojskowej. Wystąpią wyłącznie polskie zespoły – te najbardziej uznane, ale i najgłośniejsi debiutanci. Dla przyjezdnych festiwalowiczów, podobnie jak w 2016, będzie zorganizowane pole namiotowe. 

Konkursy z karnetami do wygrania na stronie festiwalu: www.NaturalnieMazury.com


Uwaga, muzycy!
Trwa nabór zespołów konkursowych na przyszłoroczną edycję
Naturalnie Mazury Music&More Węgorzewo 2017
W I etapie konkursu do 31 marca wystarczy wysłać
kartę zgłoszenia i dwa utwory muzyczne na adres organizatora:
wegorzewo@NaturalnieMazury.com

 

Średnia wieku zespołu w dniu koncertu nie może przekroczyć 30 lat. Nie dyskwalifikujemy zespołów anglojęzycznych, niemniej, zgodnie z regulaminem, każdy zespół powinien zaprezentować co najmniej jeden utwór w języku polskim.

Główna nagroda: Grand Prix w wysokości 4000 zł i występ na scenie głównej u boku największych polskich gwiazd. Szczegóły na http://naturalniemazury.com/regulamin-konkursu-grand-prix-2017/

(as/BP)
Fot. Anna Styrańczak (BP/UM)

naturalniemazury_baner_300x250.jpg

 

Opublikowano: 19 grudnia 2016 10:35

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Powiązane wiadomości:

Wyświetleń: 1402

Wszelkie prawa zastrzeżone © Urząd Miejski w Węgorzewie

Realizacja: IDcom-web.pl