Inne: impreza plenerowa, impreza otwarta

25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

15 stycznia 2017 od: 09:00 do 17:00
Węgorzewo, Węgorzewo, węgorzewski, warmińsko-mazurskie
Miejsce: ulice Węgorzewa, Perły, Węgorzewskie Centrum Kultury
25 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku datki zebrane podczas tej największej w Polsce kwesty przeznaczone zostaną na rzecz ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

W Węgorzewie zbiórka trwać będzie od godz. 9.00 do 14.00. W powiecie węgorzewskim wolontariusze z puszkami pojawią się też w Perłach, Pozezdrzu i Budrach.

Od godz. 14.30 w sali widowiskowej Węgorzewskiego Centrum Kultury rozpoczną się występy artystyczne (zaprezentują się zespoły taneczne z WCK: Amir, Impuls i Small Band, a także węgorzewska rockowa formacja Planeta Małp i kielecka Folya. Imprezie towarzyszyć będzie licytacja gadżetów WOŚP (m.in. koszulki, zegar ścienny, kalendarze pendrive'y, termosy, płyty, poduszki, artystyczne kolorwanki Art Therapy. Wszystko z logo Fundacji WOŚP i lub graficznym nawiązaniem do Przystanku Woodstock).

Do organizacji 25 Finału WOŚP włączą się Mazury 4X4, Klub Biegam Bo Lubię Węgorzewo oraz Siłownia SOWMED. Nie zabraknie też gorącej grochówki!

Strona WOŚP: http://www.wosp.org.pl/ 

(as/BP, Marta Korbus/sztab WOŚP w Węgorzewie)

Załączniki:

Plakat do pobrania [1.14 MB]

Wszelkie prawa zastrzeżone © Urząd Miejski w Węgorzewie

Realizacja: IDcom-web.pl