MMA Fight Club Węgorzewo z podniesioną głową po Pucharze Mazur

 (link otworzy duże zdjęcie)

Jechali po zwycięstwo – było bardzo blisko. Pokazali kunszt, formę i siłę, stoczyli widowiskowe walki, ale tym razem trofea trafiły do rąk rywali. 7 kwietnia kickbokserzy MMA Fight Clubu Węgorzewo (CWKS Vęgoria Węgorzewo) stanęli na ringu Pucharu Mazur Car4Parts w Mrągowie.

Marcin Jancewicz, po wyśmienitym boju, niejednoznaczną decyzją sędziów musiał oddać pierwszeństwo Jakubowi Gromelskiemu z Mrągowa.

Wyrównany poziom miała też kulminacyjna walka – o Pas Mistrza Polski K-1 World Kickboxing League – której zwycięzca, Tomasz Kalinowski, w geście uznania uniósł dłoń węgorzewianina Dariusza Bieńkowskiego.

Sebastian Andrzejewski z naszego MMA Fight Clubu poległ w starciu z Jakubem Piaskowskim. Trzymamy kciuki za kolejne walki. Jak komentują internauci – dla nas jesteście najlepsi. Podpisujemy się pod tymi słowami.

– Moim zawodnikom dziękuję za świetne walki, kibicom – za niesamowity doping przed wejściem na ring oraz serdeczne przyjęcie po zejściu z ringu – mówi trener węgorzewskich fighterów Andrzej Wysocki.

Fot. Piotr Deptuła (http://sport.egit.pl)

Opublikowano: 12 kwietnia 2018 15:12

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 469

Wszelkie prawa zastrzeżone © Urząd Miejski w Węgorzewie

Realizacja: IDcom-jst.pl