Lubię − to już za mało. Pomagam bo mam to we krwi! Tym razem akcje na rzecz Łukasza Filipka. Zapraszamy na pieczone ziemniaki 1 maja!

 (link otworzy duże zdjęcie)
1324,48 zł tyle uzbierała ekipa wolontariuszy działających w ramach akcji Pomagam bo Lubię podczas turnieju Elovego E-sports Cup 2018.

Przypomnijmy: w tym roku datki do puszek przeznaczone są na rzecz Łukasza Filipka  to już kolejny adresat zbiórki publicznej prowadzonej przez społeczność zrzeszoną pod hasłem Pomagam bo Lubię. Chłopiec ma 10 lat, mieszka w Węgorzewie, boryka się z ciężką chorobą wrodzoną (rozszczep kręgosłupa). Samodzielnie porusza się z trudem, ale postępy w rehabilitacji dają nadzieję, że będzie chodzić o własnych siłach. Turnusy są płatne, koszty dalece przekraczają możliwości rodziców...

...ale przecież Filipkowie nie są sami. Węgorzewo to nie bezludna wyspa, tylko miejsce pełne dobrych ludzi. Przekonujemy się o tym nieustannie, tak też było w miniony weekend  mówią wolontariusze i zapowiadają: Kolejna akcja charytatywna na rzecz Łukasza już 1 maja podczas otwarcia sezonu żeglarskiego organizowanego przez stowarzysznie Otwarte Jeziora w ośrodku Piękny Brzeg w Węgorzewie. Podobnie jak w ubiegłym roku, czeka nas rodzinny piknik pełen aktywności nad wodą. Za gorące serca i hojne datki nagradzać będziemy pieczonymi ziemniakami serwowanymi wprost z ogniska, domowym ciastem, zupą. Dzieci upieką pizzę. Zapraszamy całe rodziny. Bawmy się razem i pomagajmy sobie wzajemnie!

 

Datki z dopiskiem "darowizna dla Łukasza" 
można wpłacać na konto:

27 9348 0000 0009 6146 2000 0020

Mazurska Fundacja Edukacyjna Bonus Pastor, ul. Pionierów 4, 11-600 Węgorzewo

 

Zbiórka publiczna numer: 2018/408/OR

Pomagam bo Lubię na Facebooku: https://www.facebook.com/zbiorkanaosobynieplnosprawne/

 

(as/BP)
Na zdjęciu u góry: Pomagam bo Lubię wolontariusze z poczęstunkiem podczas Elovego E-Sports Cup 2018. Na zdjęciach poniżej: akcje podczas ubiegłorocznych Dożynek Powiatowych w Budrach i 1 maja w ośrodku Piękny Brzeg. Wrzucamy na pobudzenie apetytów  na pieczone ziemniaki i na dobre uczynki!
Fot. Anna Styrańczak (BP/UM)

Opublikowano: 16 kwietnia 2018 15:45

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 910

Wszelkie prawa zastrzeżone © Urząd Miejski w Węgorzewie

Realizacja: IDcom-jst.pl