Już 25 maja zapraszamy na Regaty YouTuberów.

 (link otworzy duże zdjęcie)

W najbliższą sobotę 25 maja br. już po raz piąty twórcy polskiego YouTube przyjadą do Węgorzewa, by spróbować swoich sił w żeglarstwie. W tym roku do rywalizacji przystąpi ponad 60 twórców polskiego YouTube, którzy zostaną podzieleni na 12 załóg. Wśród nich obrońcy tytułów: Agnieszka Grzelak, SMAV, Dominik Rupiński oraz Śmiechawa TV. Na starcie zobaczymy również uczestników poprzednich edycji: Madeline Gavi, Ihanio, Cyber Mariana, That’s Alien, Czas Gentlemanów czy Rudy Człowiek, a także wiele nowych twarzy, debiutantów w żeglarskich zawodach, jak choćby: Żądny Przygód, Reżyser Życia, Yellowbox i Bladii.

 

V edycja Żeglarskich Mistrzostw Polski YouTuberów to nie tylko sportowa rywalizacja, ale także okazja do spotkania się środowiska twórców i ich fanów. Specjalnie dla nich Organizatorzy przygotowali Strefę Kibica, zapraszając wszystkich zainteresowanych 25 maja 2019r. w godz. 10.00-11.00 przed startem oraz od 16.00- do 17.00 po zakończeniu regat do porozmawiania ze swoimi idolami, zrobienia pamiątkowych zdjęć, filmików, czy zebrania autografów. To także doskonała okazja śledzenia na żywo przebiegu zawodów z portu ośrodka Róży Wiatrów. Dla tych, którzy nie będą mogli przybyć do Strefy Kibica, uczestnicy regat przygotowywać będą relacje wideo z przebiegu zawodów, tak by każdy mógł od kuchni zobaczyć sportową walkę i poczuć smak żeglarskiej przygody.

 

Regaty YouTuberów to nie tylko sportowa rywalizacja i świetna zabawa, ale również okazja do czynienia dobra. Od kilku lat, korzystając z obecności wielu influecnerów w jednym miejscu, organizatorzy prowadzą zbiórki charytatywne. Wybór celu każdej zbiórki zawsze przypada zwycięzcy kolejnej edycji, a cel tegorocznego charytatywnego live stream’a określi aktualna Mistrzyni Polski – Agnieszka Grzelak wraz ze swoją załogą, (rok temu w ramach prowadzonego przez Cyber Mariana live’a udało się zebrać ponad 8000zł, które w całości przekazane zostały na konto Fundacji Pokonaj Raka).

 

Od początku powstania Regat YouTuberów głównym celem projektu było i jest promowanie idei żeglarstwa wśród młodych osób, a także regionu Mazur. Tegoroczna edycja odbywa się w partnerstwie z samorządem Gminy Węgorzewo i będzie promować nową markę FitCity Węgorzewo. Jak informuje nas Bartosz Milewski, organizator wydarzenia z Róży Wiatrów, filmy YouTuberów z dotychczasowych edycji obejrzano ponad 6 000 000 razy.

 

Regaty odbędą się 25 maja 2019 r. na mazurskim jeziorze Święcajty. STREFA KIBICA, start i meta - Port Żeglarskiego Ośrodka Szkoleniowego „Róża Wiatrów” w Węgorzewie (ul. Wodociągowa 1).

 

Więcej informacji: https://4fun.tv/news/regaty-youtuberow-2019-kto-wystepuje; https://regatyyoutuberow.roza.pl/

 


Tekst na podstawie informacji: https://4fun.tv/news/regaty-youtuberow-2019-kto-wystepuje; https://regatyyoutuberow.roza.pl/

Fot. Źródło: https://regatyyoutuberow.roza.pl/

Opublikowano: 24 maja 2019 12:56

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 585

Wszelkie prawa zastrzeżone © Urząd Miejski w Węgorzewie

Realizacja: IDcom-jst.pl